SEMINÁRE a PREDNÁŠKY

Home / SEMINÁRE a PREDNÁŠKY

***Praktický WORKSHOP na tému “WARM UP, COOL DOWN, STREČING”***
2.júla 2023 o 14:00

Tento workshop je určený predovšetkým pre majiteľov športových a pracovných psov. Rozcvička a cool down by mali tvoriť súčasť každého tréningu. V rámci workshopu sa samozrejme budeme venovať aj teórii, aby sme si vysvetlili prečo je nevyhnutné rozcvičiť pohybový aparátu pred tým, ako psa pošleme do záťaže. Dozviete sa, čo sa počas rozcvičky deje v tele psa, a ako to môže ovplyvňovať jeho výkon. V rámci strečingu si vysvetlíme aký je rozdiel medzi aktívnym a pasívnymi strečingom, kedy je vhodné ich robiť a naučíme sa ich aj prakticky vykonávať.

Všetky dôležité info a PRIHLÁŠKU nájdete klik TU

—————————————————————————–
***Prednáška na tému prehriatie psa s názvom Ako si NEuvariť psa?!***
2.júla 2023 o 16.30

Prednáška na tému prehriatie psa s názvom “Ako si neuvariť psa?” je určená pre absolútne všetkých majiteľov psov. Dozviete sa ako rozpoznať prvé príznaky prehriateho psa, čo vtedy robiť a tiež čo za žiadnych okolností NErobiť. Povieme si ako funguje termoregulácia u psov, či je správne psov na leto strihať, ale aj to aký náhubok je pre psa nevhodný, či ako dostať do psa dostatočné množstvo vody aj keď nechce piť.
A samozrejme sa budeme venovať preventívnym opatreniam a možnostiam, ako psíkom uľahčiť a spríjemniť život v horúčavách.

Všetky dôležité info nájdete v PRIHLÁŠKE klik TU

—————————————————————————–
***Praktický seminár Labky HORE!***

Praktický seminár je určený pre všetkých, ktorí sa chcú venovať Dogfitnessu a cvičeniam na nestabilných podložkách. Ak sa chcete naučiť, ako so psom cvičiť na stabilných aj nestabilných podložkách, je tento seminár pre Vás ako stvorený! Cvičenia sú určené nielen pre psích športovcov a výstavných psov, ale aj pre psích spoločníkov, aby boli zdraví a fit! 🙂
Dogfitness je skvelý spôsob ako so psom tráviť čas, zamestanť mu svaly aj hlavu, a zároveň sa zabaviť! 🙂
———————————————————————-
***KOMPLETNÝ VIDEO NÁVOD na WARM UP A COOL DOWN ***
15 minút nabitých informáciami, ktoré využijete v tréningu každý deň! 🙂

CENA videa: 22 Eur

V prípade záujmu nájdete podrobné info o videu a možnosti zakúpiť si ho klik TU

Krátku ukážku z nášho inštruktážneho videa si môžete pozrieť v upútavke priamo tu:

—————————————————————————